Jakie oprogramowanie sklepu internetowego?

Różne typy oprogramowania sklepu internetowego

Obecnie na rynku polskim istnieje całe mnóstwo platform oferujących oprogramowanie sklepu internetowego. Najczęstszy podział owych platform to klasyfikacja ich na platformy dedykowane oraz pudełkowe. Problem w tym, że dla większości ludzi niezwiązanych z branżą są to pojęcia nie do rozróżnienia.

Oprogramowanie dedykowane jest droższe, ale tworzone z myślą o konkretnym przedsiębiorcy i jego usłudze. Z kolei oprogramowanie pudełkowe jest kupowane bezpośrednio od producenta i gotowe do instalacji zaraz po zakupie. Oprogramowanie pudełkowe otwarte jest bezpłatne, ale skutkiem tego jest ograniczenie możliwości aktualizacji. Ostatnią opcją jest oprogramowanie w postaci dzierżawy. To jaki typ z powyższych się wybierze jest zależne tylko i wyłącznie od właściciela sklepu i powinno być podyktowane jego potrzebami i możliwościami finansowymi.

oprogramowanie internetowe

Co powinno zawierać oprogramowanie sklepu na wysokim poziomie

Platforma Sky–Shop umożliwia założenie sklepu internetowego dosłownie w paręnaście minut. W przypadku jakichkolwiek problemów otrzymuje się bezpłatne wsparcie techniczne, które pomoże początkującemu użytkownikowi w rozwiązaniu wszelkich nieporozumień. Sky–Shop jest zintegrowany z różnego rodzaju portalami aukcyjnymi (Allegro, Ebay, Amazon), z porównywarkami cen, firmami kurierskimi czy, co bardzo ważne – hurtowniami z towarami z bardzo różnych branż. Ponadto platforma umożliwia integrację z programami zajmującymi się księgowością i działaniami z zakresu marketingu i zarządzania, które często są najtrudniejszymi dziedzinami w działalności sklepu internetowego.

Dzięki Sky–Shop można z łatwością obsługiwać klientów. Poza tym platforma oferuje wiele świetnych rozwiązań graficznych oraz jest niezawodna pod względem technicznym, dzięki wysokiej stabilności serwerów. Sky-Shop jest więc sam w sobie odpowiedzią na to jakie oprogramowanie powinno się stosować do sklepu internetowego i co powinno one zawierać.

Jeśli jeszcze nie jesteś pewny czy Sky-Shop.pl to platforma dla Ciebie to sprawdź opinie o Sky Shop niezależnego eksperta.

This entry was posted in wybór oprogramowania and tagged , . Bookmark the <a href="http://www.info-prog.pl/jakie-oprogramowanie-sklepu-internetowego/" title="Permalink to Jakie oprogramowanie sklepu internetowego?" rel="bookmark">permalink</a>.

Dodaj komentarz