Najważniejsze integracje w sklepie internetowym

Integracje w sklepie internetowym polegają na możliwości współpracy z różnego rodzaju platformami sklepowymi lub magazynowo – sprzedażowymi. Proces integracji daje cały szereg ułatwień i nowych możliwości, takich jak np. automatyczne generowanie etykiet do wysyłki, filtrowanie zleceń pod względem form wysyłki, jakie zaznacza odbiorca itp. Integracja z różnego rodzaju platformami usprawnia więc pracę, czyniąc ją przyjemniejszą, szybszą i mniej skomplikowaną. Pozwala na ulepszenie takich elementów działalności sklepu internetowego jak zarządzanie produktami i cenami, obsługa zamówień, wszelkiego typu działania logistyczne czy obsługa klienta. Integracja w rezultacie daje efekty zminimalizowania różnego rodzaju kosztów. Jeżeli chodzi o skalę ważności integracji w sklepie internetowym to na przykład można wybrać Sky-Shop i przyjrzeć się z jakimi platformami jest zintegrowany, jako że jest to jedno z najpopularniejszych i z pewnością najsolidniejsze oprogramowanie polskich sklepów internetowych.

integracje sklepu

Integracje Sky-shop z hurtowniami i hurtowniami typu dropshipping

Sky-Shop jest zintegrowany ze 161 hurtowniami oraz 44 hurtowniami typu dropshipping. Umożliwia to przegląd produktów z ogromnej ilości dziedzin i wybieranie najlepszych ofert.

Integracje z portalami aukcyjnymi

Sky-shop jest zintegrowany z trzema największymi portalami aukcyjnymi w Polsce – Allegro, Ebay oraz Amazon. Dzięki temu z łatwością można zapoznać się z najnowszymi ofertami interesujących nas towarów.

Integracje z kurierami i spedytorami

Wiadomo, że o jakości firmy często świadczy szybkość, sprawność i rzetelność sprzedaży wysyłkowej. Toteż każdy sklep internetowy powinien być zintegrowany z kurierami i spedytorami różnego rodzaju.

Integracje z porównywarkami cen oraz opinii

Każdy szanujący się sklep internetowy powinien być zintegrowany z porównywarkami cen oraz posiadać wiedzę na temat tego, jak widziana jest jego działalność przez klientów.

Integracje z programami księgowymi

Księgowość często jest jedną z najtrudniejszych dziedzin przy prowadzeniu sklepu internetowego. Toteż integracja z programami typu ERP zdecydowanie ułatwi wszelkie działania związane z rozliczeniami, księgowością i marketingiem firmy.

This entry was posted in integracje and tagged . Bookmark the <a href="http://www.info-prog.pl/najwazniejsze-integracje-w-sklepie-internetowym/" title="Permalink to Najważniejsze integracje w sklepie internetowym" rel="bookmark">permalink</a>.

Dodaj komentarz