Nowość w Sky-Shop.pl – kreator sklepu internetowego

Sky-Shop.pl wychodzi naprzeciw potrzebom odbiorców i proponuje im intuicyjny kreator sklepu internetowego, dzięki któremu każdy sklep internetowy, w prosty sposób może zyskać oryginalną i unikatową grafikę — brzmi dobrze, a jak to działa?

Działanie kreatora sklepu internetowego

Rozwiązanie proponowane przez firmę Sky-Shop.pl służy do tworzenia grafiki sklepu internetowego, w sposób niezwykle intuicyjny, cała praca z tym programem, przypomina układanie klocków lego — użytkownik w prosty sposób wybiera elementy szablonu takie jak menu główne czy separatory, aby następnie zdecydować, gdzie mają się one znajdować.

Kolejnym krokiem jest dopasowanie wybranych elementów układanki za pomocą systemu zarządzania treścią do swoich potrzeb, dodając logo czy rozpisując odpowiednio stopkę. Program umożliwia jednak nie tylko zarządzanie stroną główną, ale i listą produktów czy koszykiem, dodatkowo oferując również możliwość wyboru preferowanej kolorystki swojego sklepu internetowego.

Poniższy film doskonale ilustruje działanie kreatora szablonów:

 

Czy to rozwiązanie dla mnie?

Jeżeli chcesz w łatwy sposób zbudować grafikę sklepu internetowego oraz Twoim celem jest wyróżnienie się spośród konkurencji, z pewnością jest to rozwiązanie dla Ciebie, co ważne jest to również zdecydowanie korzystniejsze cenowo niż powierzenie przygotowania strony internetowej profesjonalnym agencjom, jeżeli więc zależy Ci na rozwiązaniu tanim, ale i efektownym, kreator sklepu internetowego to z pewnością rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania.

Warto również wiedzieć, że przy okazji tworzenia kreatora firma Sky-Shop.pl zmodernizowała też mobilną wersję sklepu, dzięki czemu przeglądanie strony na ekranie naszego smartfona jest jeszcze bardziej przyjemne niż przedtem.

This entry was posted in narzędzia graficzne and tagged , , . Bookmark the <a href="http://www.info-prog.pl/nowosc-w-sky-shop-pl-kreator-sklepu-internetowego/" title="Permalink to Nowość w Sky-Shop.pl – kreator sklepu internetowego" rel="bookmark">permalink</a>.

Dodaj komentarz